Hakkımızda

2006 yılında Amasya’da üretim faaliyetlerine başlayan firmamız mobilya sektörüne yeni bir soluk kazandırmıştır. Firmamız geçmişten, günümüze Linea Verde markası ve yenilikçi ürünleriyle sektörün öncüsü haline gelmiştir. 
 
Kalite ve estetiği ürünlerinde buluşturan, ürünlerinin kullanım kolaylığı ve sağlamlığıyla, kişiye özel çözümleriyle öne çıkan Linea Verde bugün mutfak dolaplarından, yatak odası dolaplarına, vestiyer ve giyinme odalarından, tv ünitesine ile iç mekan kapılarına ve mutfak tezgahlarına kadar pek çok ürünü kullanıcılarının hizmetine sunmaktadır. Firmamız satış sonrası hizmeti ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlamaktadır.                                                                                      
 
Firmamız yurtiçi ve yurtdışında yaptığı projelerle kendisinden söz ettirmektedir. Linea Verde Markası ile sektörde yer alan firmamız otel, tatil köyü, villa ve diğer tüm yaşam alanlarınızı tasarımlarıyla baştan  yaratmak iddiasıyla, beklentilerinizin çok ötesinde çözümlerle hizmet sunmaktadır.
Firmamız Amasya Organize Sanayi Bölgesinde 3500m2’si kapalı toplam 5000 m2 alan üzerinde kurulu fabrikada günümüz teknolojisine uygun bilgisayar destekli üretim yapmaktadır
 
Yaptığı yatırımlarla bulunduğu yöreye ve ülkemize değer katan, istihdam alanları sağlayan Linea Verde her geçen gün büyümekte ve gelişmektedir.